APPLE IPAD PRO 10.5 64 GB 4G 2017 GOLD

  95,900L

Kodi i Produktit: DUN026/G

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelAPPLE IPAD PRO
ProcessorA10X 2.38 GHz
Ram4GB
Garanci12MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeNno sim 4G
DISPLAY10.5 inch
MEMORY64GB
CAMERA12MP/7 MP
Rezolucioni (pixel)1668 x 2224
Bateria30.4 Wh
LidhjetWIFI+SIM 4G
Shko ne krye