APPLE IPHONE 7 32GB BLACK

545.00 € 73,600 Leke
11€

Porosit tani: 068 401 5215


Kodi i Produktit: CEL428/B

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Ngjyra te tjera:

Shperndaje:

Emer/ModelAPPLE IPHONE 7
ProcessorQuad-core
Ram2 GB
Garanci12 MUAJ
BrandAPPLE
SpecifikimeNano-SIM
DISPLAY4.7 INCH
MEMORY32 GB
CAMERA12 MP & 7 MP
Bateria Li-Ion 1960 mAh
Shko ne krye