HP PC PRO 400 G3 MT

  79,800L

Kodi i Produktit: SACB0662

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Emer/ModelHP PC PRO 400 G3 MT
ProcessorINTEL CORE I5-6500 3.2 GHZ
RamRAM 4 GB DDR3
Hard DiskHDD 500 GB 7200 RPM
Graphics,GRAPHICS INTEL HD GRAPHICS
Garanci3 VJET
PershkrimHP PC PRO 400 G3 MT+ MONITOR 20.7 INCH C212A ,INTEL CORE I5-6500 3.2 GHZ,RAM 4 GB DDR3,HDD 500 GB 7200 RPM,,GRAPHICS INTEL HD GRAPHICS,DVD-RW
BrandHP
Shko ne krye