PRINTER SAMSUNG COPIER, SCANNER, LASER, XPRESS, M2070, (OFERTE)

  15,300L

Kodi i Produktit: SCHC0150

Ka gjendje

Gjendja: I Ri

Krahaso

Produktin mund ta gjeni tek dyqanet tona ne:
Rruga e Durresit, Tirane.
Durres Bulevardi Kryesor.
Shkoder Lagjja "VOJO KUSHI" Rruga "QEMAL DRACINI" prane ish 5 Heronjeve(Qendra tregetare STAR.
Ofrojme dhe transport me DHL. Porosia vonon deri ne 24 ore.
Klikoni ketu per me teper informacion.

Shperndaje:

Garanci6 muaj
BrandSAMSUNG
SpecifikimeFUNKSIONI:Printer / Skaner / Fotokopje TEKNOLOGJIA:LASER JET NGJYRAT:Bardhe e zi SHPEJTESIA E PRINTIMIT:20 (FQ/MIN) KAPACITETI MBAJTES:150 FLETE VOLUMI MUJOR:10000 FAQE
Shko ne krye